کیفیت مجلس خبرگان از ابتدا تاکنون

جزئیات انتشار مطلب

PDF: کیفیت مجلس خبرگان از ابتدا تاکنون | | http://www2.manooodl.ir/111161/description

با سلام، شما به صفحه اختصاصی |کیفیت مجلس خبرگان از ابتدا تاکنون| قدم رنجه فرموده اید.
از تشریف فرمایی تان دلگرمانه خرسندیم.
من، آرتا، تحت عنوان حامی وبسایت تحقیقاتی من و او دانلود! امیدوارم که کیفیت مجلس خبرگان از ابتدا تاکنون دقیقا همان چیزی باشد که می خواهید.
به هر صورت، توضیحاتی از کیفیت مجلس خبرگان از ابتدا تاکنون را در پایین می بینید.

بخشی از متن

کیفیت مجلس خبرگان از ابتدا تاکنون

فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 10

نتیجه گیری

انتخاب رهبر کار مهم و اساسی مجلس خبرگان است.

جایگاه بسیار رفیع و با عظمتی دارد و در خطرناکترین و حساس ترین لحظه‌های زندگی این مجلس هست که باید به داد مردم برسند و مردم باید این انتخابات را دست کم نگیرند و همه اقشار جامعه در انتخابات را دست کم نگیرند و همه اقشار جامعه در انتخابات شرکت کنند و افراد صالح و اصلح را انتخاب کنند و برای سرنوشت ملت به مجلس بفرستند. حکومت و نظام ما بر پایه دین الهی استوار است و تا پای جان از حقوق ملت و استقلال و آزادی تمامی اراضی وطن از اسلام دفاع می‌کنند و وظیفه ملت این است که با بصیرت چشم هایشان را باز کنند و از خدا یاری بخواهند و ببینند باشیم که ما را با مسائل داخلی روبرو نکند و وظیفه ما ملت این است که در جهت راه دشمن قدمی بر نداریم.

و حکومتی که با بر پایه دین الهی استوار باشد هیچ وقت بیگانگان نمی‌توانند بر آن تسلط پیدا کنند و مردم با جان و دل از آن حمایت می‌کنند دشمن از مجلس می‌ترسند ما با شرکت در انتخابات دشمن را از پای در می‌آوریم و تسلیم خود می‌گردانیم به امید روزی که...


لینک دانلود

توجه بفرمایید که مطالب مرتبط را نیز چک کنید. حتماً به طور دقیق مرورشان کنید. این کار ممکن است به صرفه‌جویی در هزینه بیانجامد!

بسیار خوب، به ادامه مطلب برو!


مطالب مشابه


جستجو


در تمام مطالب
در پایان نامه‌ها
در ترجمه مقالات