کیفیت مجلس خبرگان از ابتدا تاکنون

جزئیات انتشار مطلب

PDF: کیفیت مجلس خبرگان از ابتدا تاکنون | | http://www2.manooodl.ir/111161/description

با درود بیکران، شما به صفحه تخصصی |کیفیت مجلس خبرگان از ابتدا تاکنون| قدم رنجه فرموده اید.
از حضورتان صمیمانه خشنودیم.
بنده، شایان، به عنوان مدیر سایت پژوهشی من و او دانلود! آرزو دارم که کیفیت مجلس خبرگان از ابتدا تاکنون دقیقا همان چیزی باشد که می خواهید.
در هر حال، توضیحات کیفیت مجلس خبرگان از ابتدا تاکنون را در پایین می بینید.

بخشی از متن

کیفیت مجلس خبرگان از ابتدا تاکنون

فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 10

نتیجه گیری

انتخاب رهبر کار مهم و اساسی مجلس خبرگان است.

جایگاه بسیار رفیع و با عظمتی دارد و در خطرناکترین و حساس ترین لحظه‌های زندگی این مجلس هست که باید به داد مردم برسند و مردم باید این انتخابات را دست کم نگیرند و همه اقشار جامعه در انتخابات را دست کم نگیرند و همه اقشار جامعه در انتخابات شرکت کنند و افراد صالح و اصلح را انتخاب کنند و برای سرنوشت ملت به مجلس بفرستند. حکومت و نظام ما بر پایه دین الهی استوار است و تا پای جان از حقوق ملت و استقلال و آزادی تمامی اراضی وطن از اسلام دفاع می‌کنند و وظیفه ملت این است که با بصیرت چشم هایشان را باز کنند و از خدا یاری بخواهند و ببینند باشیم که ما را با مسائل داخلی روبرو نکند و وظیفه ما ملت این است که در جهت راه دشمن قدمی بر نداریم.

و حکومتی که با بر پایه دین الهی استوار باشد هیچ وقت بیگانگان نمی‌توانند بر آن تسلط پیدا کنند و مردم با جان و دل از آن حمایت می‌کنند دشمن از مجلس می‌ترسند ما با شرکت در انتخابات دشمن را از پای در می‌آوریم و تسلیم خود می‌گردانیم به امید روزی که...


لینک دانلود

توجه بفرمایید که مطالب مرتبط را نیز چک کنید. حتماً به طور دقیق مرورشان کنید. این کار ممکن است به صرفه‌جویی در هزینه بیانجامد!

بسیار خوب، به ادامه مطلب برو!


مطالب مشابه


جستجو


در تمام مطالب
در پایان نامه‌ها
در ترجمه مقالات